ivzez

Mám si udělat bramborový salát, nemám si udělat…?

Suroviny mám, chuť mám, ale nechce se mi. Mám se „nějak“ přemluvit?

„Rádobyvtipná“ silvestrovská otázka (–:

_________

Doplňuji:

Saláte jsem si nakonec neudělala, dokonce se mi přes neustálé petardy
podařilo usnout už před 23. hodinou. Poprvé po asi 13 letech. (–:

Nejlepší odpověď
Kepler

Porušte svůj zvyk být na Silvestra střízlivá. V počáteční euforické fázi opojení se pustíte i do věcí, do kterých se vám jinak nechce. Já jsem si například před hodinou vyleštil koupelnu.

Další odpovědi
aliendrone

Eh?! Ivzez…, možná mám ještě posilvestrovsky vysoké promile krve v alkoholu, ale… Vy VTIPKUJETE!! :o ;) Že by se otevřeným oknem k Vám dostaly výpary Keplerova Megacloumáku? ;) :D

Keplere, jestli v tom máš ty svoje pazoury, tak klobouk dolů! Významně popolezls na kandidátském žebříčku k titulu echtovního zločince! ;) :D :D

zjentek

Ivzez, vypadá to, že jste „našrot“. Na tom ale není nic zvláštního, je Silvestr. A tak zůstaňte u pití, uvidíte, že zítra se budete cítit silnější i bez nutného přežírání. Nepřemlouvejte se, je to jenom obyčejná „žravka“. Zjentek.

EKSOT123

Já ho budu zrovna dělat, brambory mrkev už uvařené… sice jsem líný, ale nějak na něj mám chuť… už jsem ho den nejedl.

nyjono

Udělej. A udělej ho hodně a někoho pak pozvi.

Edison

Já nemusim.. Já mám… 😁 Takže se jdu podívat po něčom k „pití“. 😁

Stejně by byl tak na zejtřek. Se prej má nechat vodležet..

aliendrone

ivzez>>> Sakra! Někde jsem tu psal odpověď či diskuzi (nemůžu ji najít, asi „vysublimovala“), že v právě v tom okamžiku, kdy píši, máte salát dávno hotový! :D