Avatar uživatele
ivzez

Mám si udělat bramborový salát, nemám si udělat…?

Suroviny mám, chuť mám, ale nechce se mi. Mám se „nějak“ přemluvit?

„Rádobyvtipná“ silvestrovská otázka (–:

_________

Doplňuji:

Saláte jsem si nakonec neudělala, dokonce se mi přes neustálé petardy
podařilo usnout už před 23. hodinou. Poprvé po asi 13 letech. (–:

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: ivzez

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, gagaga, Frogman, Gestas, aliendrone před 1903 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Porušte svůj zvyk být na Silvestra střízlivá. V počáteční euforické fázi opojení se pustíte i do věcí, do kterých se vám jinak nechce. Já jsem si například před hodinou vyleštil koupelnu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Odpoveď byla označena jako užitečná

Eh?! Ivzez…, možná mám ještě posilvestrovsky vysoké promile krve v alkoholu, ale… Vy VTIPKUJETE!! :o ;) Že by se otevřeným oknem k Vám dostaly výpary Keplerova Megacloumáku? ;) :D


Keplere, jestli v tom máš ty svoje pazoury, tak klobouk dolů! Významně popolezls na kandidátském žebříčku k titulu echtovního zločince! ;) :D :D

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?ivzez Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Ivzez, vypadá to, že jste „našrot“. Na tom ale není nic zvláštního, je Silvestr. A tak zůstaňte u pití, uvidíte, že zítra se budete cítit silnější i bez nutného přežírání. Nepřemlouvejte se, je to jenom obyčejná „žravka“. Zjentek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
EKSOT123

Já ho budu zrovna dělat, brambory mrkev už uvařené… sice jsem líný, ale nějak na něj mám chuť… už jsem ho den nejedl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Udělej. A udělej ho hodně a někoho pak pozvi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Já nemusim.. Já mám… 😁 Takže se jdu podívat po něčom k „pití“. 😁

Stejně by byl tak na zejtřek. Se prej má nechat vodležet..

Upravil/a: Edison

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aliendrone

ivzez>>> Sakra! Někde jsem tu psal odpověď či diskuzi (nemůžu ji najít, asi „vysublimovala“), že v právě v tom okamžiku, kdy píši, máte salát dávno hotový! :D

před 1903 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek