Káťa.3

Čím se zabýva současná Fyzika?:))

Odpovědi
Michal Kole

Teď asi hodně jádrem atomu, složením elementárních částic (proton, neutron, elektron – je jich ještě mnohem více), teorií relativity

mosoj

Mimo jiné, pracuje na důkazu existence lidské duše.

sdesigner

jedna z najhorlivejsich tem vedcov kde ukazuju aj vysledky je vyvoj novych materialov.

baghira

Kvanta a jednotná teorie pole :)

jpau

Jakou disciplínu myslíš?

Hodně se rozmáhá kvantovka, různé jaderné procesy (viz. jaderná syntéza apod.) včetně pohledu na stavbu elementárních částic a vlastnosí elementů, které obsahují (mj. výzkum v CERNu), z vesmíru pak tvar a konečnost vesmíru, paralelnost vesmírů, výzkum temného proudu atp…