Avatar uživatele
dennis15

Čím lze nejlépe odlepit žvýkačka zvlasů, bot apod.??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? BEAES, Lucka76 před 4951 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Žvýkačka se nejlépe odstraňuje, když je zmrzlá, na botě ji potírejte ledem, měla by jít pak snadno dolů. Z vlasů asi nepůjde, budete muset stříhat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Mám pocit, že to jde i benzínem. Otázka mě vyprovokovala k menší sérii pokusů s mýma dostupnýma a nejuniverzálnějšíma „všeodstraňova­čema“. Materiál: džínovina z rubu. Žvýkačka rozžužlaná narychlo, leč lepila docela dost (aspoň na tý džínovině). Odstraňovače: odlakovač na nehty, tea tree oil (olej z čajovníku australského). Pozor, žvýkačku jsem nenechala zaschnout, natožpak ztvrdnout…
Výsledek: fungovalo oboje, odlakovač možná o něco líp a rozhodně to je levnější. Ale není to nic zdravého ani šetrného. Tea tree oil fungoval též, ale je ho potřeba docela dost a není zrovna laciný.
Mimochodem, tea tree oil je vynikající k odstraňování nálepek a především těch hnusných olepaných fleků, co po nálepkách skoro na všem zůstávají… je to univerzální věc, miluju ho :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pingo doce

Zmrazit. U bot je to jednoduché, u vlasů musíte přiložit nějaký silně podchlazený předmět. Žvýkací guma potom zkřehne a lze odstranit.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek