Čím je vyjimečná Vojenská nemocnice v Praze?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Těch výjimek je víc, třeba lékaři tam většinou mají vojenskou hodnost ( tedy aspoň přednostové určitě ). Kardiologii tam sice mají, ale není tam pneumologie, takže pacienti s kombinovaným onemocněním srdce a plic migrují mezi nemocnicemi. Jinak si ale na ně nestěžuji, je to naše spádová nemocnice… 🙂

Další odpovědi
annas

Záleží na pohledu.

Od roku 2004 disponuje ÚVN certifikátem kvality společností Joint Commission International (JCI).

Ústřední vojenská nemocnice – Vojenská fakultní nemocnice Praha otevřela v úterý 11. února 2014 novou arytmologickou jednotku. Ta umožní zajistit pro pacienty komplexní diagnostiku a léčbu poruch srdečního rytmu.

Od roku 2005 je zde v provozu operační robot da Vinci, od roku 2008 je v provozu i Léčebna dlouhodobě nemocných pro válečné veterány s kapacitou 26 lůžek. Nemocnice má 684 lůžek a je zde zaměstnáno 340 lékařů.

Oddělení hematologie, biochemie a krevní transfúze spravuje Strategickou krevní banku, která slouží jako strategická zásobárna lidské krve pro zdravotnickou péči v celé České republice v případě války, živelní pohromy či jiné katastrofy velkého rozsahu.

atd.
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/%C3%9As­t%C5%99edn%C3%AD_vo­jensk%C3%A1_ne­mocnice

Zbynas

Z hlediska léčby? Pak určitě kardiologie.

Emefej

Během mé vice než dvacetileté služby jsem jí několikrát navštívil. Z mého pohledu nebyla tehdy výjimečná ničím.

briketka10

tehdy, když jsem bydlela v Praze operoval mi
pravé koleno MUDr. Milan Jirásek a měl také
nějakou tu voj. hodnost , potom jsem k němu
chodila na kontrolu, pak píchání injekcí a jak
ráda byl to fešák !!