Avatar uživatele
anonym

Čím je vyjimečná Vojenská nemocnice v Praze?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, Drap, Sůwa, gagaga, marci1 před 3668 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Odpoveď byla označena jako užitečná

Těch výjimek je víc, třeba lékaři tam většinou mají vojenskou hodnost ( tedy aspoň přednostové určitě ). Kardiologii tam sice mají, ale není tam pneumologie, takže pacienti s kombinovaným onemocněním srdce a plic migrují mezi nemocnicemi. Jinak si ale na ně nestěžuji, je to naše spádová nemocnice… 🙂

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Záleží na pohledu.

Od roku 2004 disponuje ÚVN certifikátem kvality společností Joint Commission International (JCI).

Ústřední vojenská nemocnice – Vojenská fakultní nemocnice Praha otevřela v úterý 11. února 2014 novou arytmologickou jednotku. Ta umožní zajistit pro pacienty komplexní diagnostiku a léčbu poruch srdečního rytmu.

Od roku 2005 je zde v provozu operační robot da Vinci, od roku 2008 je v provozu i Léčebna dlouhodobě nemocných pro válečné veterány s kapacitou 26 lůžek. Nemocnice má 684 lůžek a je zde zaměstnáno 340 lékařů.

Oddělení hematologie, biochemie a krevní transfúze spravuje Strategickou krevní banku, která slouží jako strategická zásobárna lidské krve pro zdravotnickou péči v celé České republice v případě války, živelní pohromy či jiné katastrofy velkého rozsahu.

atd.
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/%C3%9As­t%C5%99edn%C3%AD_vo­jensk%C3%A1_ne­mocnice


1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?vagra Nahlásit


Avatar uživatele
Zbynas

Z hlediska léčby? Pak určitě kardiologie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Během mé vice než dvacetileté služby jsem jí několikrát navštívil. Z mého pohledu nebyla tehdy výjimečná ničím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

tehdy, když jsem bydlela v Praze operoval mi
pravé koleno MUDr. Milan Jirásek a měl také
nějakou tu voj. hodnost , potom jsem k němu
chodila na kontrolu, pak píchání injekcí a jak
ráda byl to fešák !!

před 3668 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek