Savier

Čím je člověk starší, tím horší má kocoviny?

Nejlepší odpověď
zjentek

Ani ne, kolikrát už tolik ani nevypije 🤷‍♂️

Další odpovědi
Drap

Nemusí to tak být u každého.

paul1

To už jsem dávno nezažil. Ale v mládí jsem míval takové, že jsem myslel že nepřežiji ani den.

Rokio

To nedokážu posoudit. Jsem abstinent.

led

„Kocoviny“ nemusia byť len z alkoholu. Bez ohľadu na vek, človek s nízkym, alebo naopak vysokým, či premenlivým tlakom môže byť citlivý na akúkoľvek zmenu tlaku. Prejavuje sa aj motaním hlavy, neudržaním rovnováhy, nesúvislou rečou, ľudovo „kocovinou“, akoby mali v sebe litre alkoholu. Postihnutí sú tým hlavne starší ľudia… A mnohí neznalí potom tvrdia, že títo ľudia sú "ožratí…

da ny

Může to tak být, není to pravidlo.
Co to je?
Měla jsem asi jen 3×. 😉 Alkohol mi nikdy nedělal dobře. Začátky byly kruté. 2 d červeného vína, se mnou pěkně zacvičily. 3 sklenky Vimpromu (na internátu SŠ), natolik, že ani po 45 letech nemohu cítit (natož pozřít) Cinzano, Aperol , Martini,, Campari, žádný podobný aperitiv 😉
Když nepočítáme alkoholiky, kteří jen pokleslou hladinu přikrmují.
Starší lidé mají s alkoholem zkušenosti, někdy i rozum ⇒ nenechají to dojít tak daleko.
Mnozí užívají léky, kdy je konzumace alkoholu nevhodná. Alkohol a případná kocovina s nimi může více „zamávat“.