Avatar uživatele
kocickaaa

Čím častěji se čistí zuby tím lépe?

je to pravda? a jak působí bělící pasty na zuby?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? BEAES, tom004 před 4760 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Všichni výrobci odpoví,že ano.Podle mne stačí si je vyčistit vždy po jídle,a když to není možné,tak použít třeba žvýkačku a vodu.Bělení zubů jsem nezkoušel,zuby mám jenom jedny.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Džuls

Ja mám skoro 21 rokov, doteraz som nemala žiaden kaz, ani ťahaný zub- nič. Zuby si celý život čistím ráno a večer. Posledné roky používam ústnu vodu Colgate, Listerine a žuvačky žujem skoro stále 🙂 Niektorí hovoria, že to závisí aj od dedičnosti, ale neviem. Moji rodičia nemajú dobré zuby, ale hygienu nezanedbávajú. Čo sa týka bieliacich zubných pást- mala som signal white now, dlho som ho používala, ale zuby mi ,,nesvietili" ako v reklame 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BEAES

Čistit alespoň 3× denně, popřípadě pokud máte čas, tak po každém jídle.
Bělící pasty fungují díky těmto složkám-
•jedlá soda a přírodní enzymy – dokonale čistí,
•vitamín E a koenzym Q10 – chrání zuby a dásně,
•mikronizovaný peroxid
Důležité je si po vyčištění pusu nevyplachovat a nechat enzymy na zubech působit. Tak mi to radila dentistka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aloevera5

Já osobně mám úžasnou zkušenost s White Pearl. Dá se koupit téměř v každé drogerii (DM, Rossmann, Teta …)

Zde zasílám odkaz na poradnu, kde najdete o ktéto bělicí pastě veškeré informace.

Můžu vřele doporučit.

Zdroj: http://www.kras­nyusmev.cz/po­radna/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek