kocickaaa

Čím častěji se čistí zuby tím lépe?

je to pravda? a jak působí bělící pasty na zuby?

Nejlepší odpověď
tom004

Všichni výrobci odpoví,že ano.Podle mne stačí si je vyčistit vždy po jídle,a když to není možné,tak použít třeba žvýkačku a vodu.Bělení zubů jsem nezkoušel,zuby mám jenom jedny.

Další odpovědi
Džuls

Ja mám skoro 21 rokov, doteraz som nemala žiaden kaz, ani ťahaný zub- nič. Zuby si celý život čistím ráno a večer. Posledné roky používam ústnu vodu Colgate, Listerine a žuvačky žujem skoro stále 🙂 Niektorí hovoria, že to závisí aj od dedičnosti, ale neviem. Moji rodičia nemajú dobré zuby, ale hygienu nezanedbávajú. Čo sa týka bieliacich zubných pást- mala som signal white now, dlho som ho používala, ale zuby mi ,,nesvietili" ako v reklame 🙂

BEAES

Čistit alespoň 3× denně, popřípadě pokud máte čas, tak po každém jídle.
Bělící pasty fungují díky těmto složkám-
•jedlá soda a přírodní enzymy – dokonale čistí,
•vitamín E a koenzym Q10 – chrání zuby a dásně,
•mikronizovaný peroxid
Důležité je si po vyčištění pusu nevyplachovat a nechat enzymy na zubech působit. Tak mi to radila dentistka.

aloevera5

Já osobně mám úžasnou zkušenost s White Pearl. Dá se koupit téměř v každé drogerii (DM, Rossmann, Teta …)

Zde zasílám odkaz na poradnu, kde najdete o ktéto bělicí pastě veškeré informace.

Můžu vřele doporučit.

Zdroj: http://www.kras­nyusmev.cz/po­radna/