Čím a jak byste mě přivítali doma jako návštěvu?

Díky za odpovědi. Dá se z toho vyvodit, že se ještě najde pár pohostinných lidí. Ti ostatní jsou moderně naladěni k opaku.

Nejlepší odpověď
redy

něčím ostřejším

Tak zajdi ☹

Další odpovědi
Drap

neotevřel/a bych

Proč bych tě měl vítat ? A nezvané návštěvy vyhazuji.

Lamalam

jinak

Nezvané návštěvy u nás vítá pes.

marci1

jinak

Pokud bys byl vítaná návštěva, tak úsměvem a dobrou náladou. 🙂

anonym

jinak

Pokud bys přišel v dobrém, poznal bys moji pohostinnost. Pokud ne, kladivo by bylo na místě!
Mám rád návštěvy a nemusí být předem ohlášená, abych musel uklízet, letět do krámu… Všechno doma mám a to díky komunistům, kteří mne na stará kolena zabezpečili tak, že mám všeho hojnost.

Alesh

něčím ostřejším

sekyrkou 🙂

anonym

jinak

Kdybych tě pozval,určitě bych uvařil něco dobrýho a dali by jsme po štamprli.

led

chlebem a solí

Jak dnes vítat hosta:
Dobrý večer (den, ráno), přejete si něco? Pokud jste hladový, mám ještě kousek kůrky chleba (spřed týdne) a špetku soli, … pokud umíráte žízní, vody se najde také. Sednout si bohužel nemáte kde, exekutor právě dnes odvezl poslední nábytek. Ale stůjte, zajedzte si, napijte se i pospat na podlaze si můžete. Ne, nesvlékejte se, topení je odpojeno. Proč odcházíte, co se vám u nás nelíbí?… tí dnešní lidi…
Už odešel, starý, dej kuře na stůl a otevři láhev zlatistého moku …

lexx

jinak

host do domu – hůl do ruky

honza19hk

něčím ostřejším

Domácí slivovička, pokud by se ti to nelíbilo tak potom kulobroková kozlice.

Klaproth

něčím ostřejším

Dali bychom frťana.

LuCas56

neotevřel/a bych

Mirdas

neotevřel/a bych

MonkeyKing

kladivem mezi oči

lota

jinak

Vítat cizí návštěvu? Proč? Neumím si představit, proč by někdo navštěvoval cizí lidi, pokud to teda najsou svědci Jehovovi a podobní nezvaní hosté – tam bych asi šla do zdvořilého, příp. nezdvořilého odmítnutí přivítání.

anonym

Dokážu si živě představit Barboše s kladivem.

anonym

Přijdi ve zlém, Jugare a…