Chytá vás někdy žravá?

stává se vám někdy že jste schopní sníst vše co najdete v ledníčce nebo se umíte ovládat?
Doplňuji:
ja tou nemocí trpím dnes a to jsem už snědla i feferonku

Nejlepší odpověď
panenka

Ano stává se mi to většinou mě tá žravá chytá večer protože během dne toho málo sním .

Další odpovědi
Miroslavst

Jak kdy, před výplatou mě může chytat žravá jak chce :D
No někdy sním co se dá, jindy se „přežeru“ třeba jen hroznovým vínem. kopíme hr. víno a já s misky ubírám kuličku po kuličce. Pak už mě bolí bachor tak to odložím, ale nedá mi to a stejně to dojím. Hold dělám si to sám, že mi je pak zle :D

iceT

Nekdy ano,hlavne kdyz rozbalim cokoladu,tu musim snist celou.A kdyz si prinesu jidlo od čínanů,to mi taky neda spat,jinak se krotim.

verka

Chytá, chytá až mě chytne. A to se snažím nic dobrého doma nemít. Pak ovšem hrábnu aspoň do kremžský hořčice.

9 řemesel

Já nevím, snad asi vypustím otázku „je tu někdo koho nechytí …“.Přiznám se, že ANO.Ne moc často,někdy jen 7× týdně.Ale vážně, asi 2–3× v měsíci jo,to je pak hrůza!

luna

ja tim trpim jednou mesicne kdyz mam dostat sve dny:)

iwetax

Skoro každý večer, ještě že u nás nerozváží jídla domů:-)