Avatar uživatele
jirka F

Chystáte se na Vánoce péct nějaké vánoční cukroví?

Já budu určitě péct perníčky a možná i linecké.

Hlasujte v anketě
Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? zjentek, aliendrone před 161 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Savier

B) ne

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
paul1

A) ano

griláž, punčové atd.

Upravil/a: paul1

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

A) ano

Určitě péct budu, a to jak pro moji domácnost tak i pro mamku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

C) mám jinou odpověď

Už nic moc.
Největší konzumenti „odpadli“, opustili nás… Další nekonzumují zbytečné sacharidy. Jiní zápasí s diabetem, změnily se chuťové preference/návyky.
Zřejmě tedy klasiku linecké těsto (slepované a pak, je možné 100× jinak – naplnit, ozdobit). Možná pár perníčků a vanilkové rohlíčky mandlové. Ostatní, pátý rok oželím/e.
ŘÍKÁM, ŽE PÉCI NEBUDU, už několik let, ale vždy upleskám alespoň to linecké.
Vnoučkovi 2 druhy bez vajec a másla (ABKM), jen symbolicky. Dává přednost cukru ve formě šťáv, džusíku a sem tam bonbon, povolené ovoce a sorbety.

Upravil/a: da ny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

A) ano

Ano, z kakaa.

(Ježiši Jirko, jaxto anketní pořadí prosím tebe zase poskládal 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

B) ne

Ja nepecu uz leta (nebavi me to a nikdo to nevyzaduje). Ale jelikoz to vsichni vedi, sejde se u nas na vanoce tolik peciva, ze ho ani nestihame snist:)
Ale zeny v mem okoli se predhaneji, kolik druhu peciva napekly. Je to takove soutezeni.

Upravil/a: cappuccino

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

B) ne

ROZHODNĚ NE!!!

I tak ho budu mít tolik, že ho budu dávit ještě v sanitce. 😉

BTW – může mi zde někdo vysvětlit ZÁHADU? Totiž ne že by baby z rodiny neuměly vyrobit lahodné mňamikózní cukroví s náplněmi apod., ale PROČ vyrábí i takové to hnusné, suché (říkám tomu „dusivky“), které STEJNĚ NIKDO NEŽERE a jsme rádi, že to příbuzní nakonec dají slepicím? 😮

Když se na to zeptám třeba sourosemetrik, tak odpoví:

  1. to MUSÍ být, protože
  2. je to tradice

A

  1. ať se nestarám, protože
  2. jsem úplně blbej

Jelikož nechci kazit vánoční pohodu, tak držím hubu a dále neřeším (jj, ZKUŠENOST)! Jenže STEJNĚ mě tyto odpovědi neuspokojují a rád bych tomu přišel na kloub. 🙂

Poskytne mi vysvětlení nějaká zdejší dáma s praxí?

🙂 😁

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Aliene, všimni si, jak mají ženské rády TU PESTROST! Kydž jdou do krámu pro halenku, že nemají zítra co na sebe, taxi tam nekoupí jednu, nekoupí si ani dvě, ale přitáhnou odtama HNED ČTYŘI halenky. Bo CO KDYBY! Čili já myslím, že je to podobně i s tím cukrovím. Ty sračky z kandovanýho ovoce a další srágory jsou zkrátka čistě jen dizajnovky v míse/na talíři, no 🤷‍♂️🤷‍♂️🐔

Avatar uživatele
aliendrone

zjentek>>> Tedy v podstatě varianta:
Když nakupuje chlap, tak koupí to, co protřebuje i za VYŠŚÍ než běžnou cenu, když nakupuje žena, tak koupí hned 4 věci, které NEPOTŘEBUJE, ale VŠECHNY VE VÝHODNÉ SLEVĚ. 😉 😁

Nový příspěvek