zjentek

Chybí vám zde Marty Koller? 😵

Chodil v saku. Já abych byl upřímný tak tento „drak“ mně zde docela chybí. 😪Nostalgie.

Nejlepší odpověď
michalds

Chybí mi tady Kepler.

Další odpovědi
jirka F

Mně taky docela chybí, pokud by byl průbojnější asi by tady byl i teď.

Disraeli

Taky exot? 😅 Matně si vzpomínám.

Dlouho už tu taky nebyl třeba mosoj nebo dudu. Nebyli jste kámoši? :D

df

Chybí do počtu

Drap

Nechybí

quentos

Ne… Místo mozku měl sval…

Disraeli

michalds, mně jich tu chybí… mj. hanulka11, gecco, Kepler, ge0rge, bolak (pokud to není zjentek – ale neřekl bych), docela i JaJsemRaibek, klumprt, seraphico, terry, johana56, pusinka (teď nevím, jestli je to celý název nebo tam něco chybí) i Malvína už není aktivní a velká řada dalších. :/

zjentek

Df, jak může chybět do počtu… tady se nehraje mariáš či tak různě a podobně 😛

df

Zjentek: to znamená, že mi chybí proto, že tu je málo uživatelů.

zjentek

disraeli>>> tak já tu svýho „duda“ mám je to elkon 🤷‍♂️😃

Disraeli

Kdeže, dudu byl lepší, uměl i odpovídat. 😅

zjentek

To jo, ale takové to „já ho naučím, hajzlíka“ ve spojitosti se zjentekem PLNÍ DOKONALE, jako to zvládal JEDINĚ dudu 😅 a už nikdo další takový zde tohle nedokáže, vedle zmiňovaných dvou je i ten filip jen kašpárek, diletant, posera… nestojící za střet/konflikt 😃

Disraeli

😅
zjentek je hold snadný terč.. Fackovací panák 😅😅

Disraeli

nebo *holt

quentos

To spíš :{)>