Avatar uživatele
Questman

Chutná vám více bílý/hnědý/černý rum s kolou nebo whisky s kolou?

Jestli ani jedno nebo jste abstinenti, tak prosím neodpovídejte :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? mojitek před 3677 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Awe

Míchat whisky s kolou? To je jako míchat pivo se sodovkou a vydávat to za ochucené pivo…Takové prasárny já nedělám

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

bílý bez coly !
a slivovice :))

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mojitek

Klasický rum samotný je -nepitelný-. Takže jedině jako nějakou dobře udělanou míchačku z něj. Neplatí pro 3 a víceleté rumy. PS: myslím,že někteří uživatelé si pletou rum s destilátem patřícím pod „ostatní destiláty“ . Rum = destilát z cukrové třtiny…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

rum – jakýkoliv (bez koly)
whisky nee – radši rum

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Whiskey s čímkoli je zvrhlost…!
😉
Takže pokud s kolou – pak rum.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

Prasit whisku colou? Kterýho puber´táka to napadlo..Jinak já to moc s kolou nemíchám ani rum.Mám radši samotnej.Proč tomu kazit chuť colou,zvlášť u lepšího pití.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Hamon

Panebože, proč ku*vit dobré pití? Navíc takovou sra*kou? Po Cole se mi zvedá žaludek.

před 3677 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Questman

Takový božkov je podle mě vážně nepitelný samotný ale třeba s RC colou je to mňamka a nejlepší pití ke kompu :)
Jasně že nejlepší je desetiletá whisky atp. ale vážně, když jdete s kámošema něco slavit (ožrat se) tak na to použijete pití za x tisíc? :D
Podle mě je škoda lít dovnitř něco, co jde za pár hodin stejnou cestou ven :D

před 3676 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mojitek

no když se chce člověk naládovat za co nejmíň někde …aby na díze nevydal za to majlant,tak vizoura nebo něco s kapkou příslušné limonády nebo džusem.PS: Božkov se mezi rumy nepočítá…

před 3675 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Questman

Je to třtinový – hnědý rum, tak proč by se nepočítal? U nás to byl odjakživa rum, takže nějaká zas** Unie do toho nemá co kecat.

Mě osobně teda rum s colou chutná víc než třeba vodka s džusem. Mě tak nějak celkově vodka moc nejede a největší zklamání byl pro mě Russian Standard za cca. 500, kterej chutnal stejně jako vodka z lídlu za 100. To mě vážně naštvalo.

před 3674 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mojitek

tak pokud jde o třtinový,to je něco jinýho.Já reagoval na příspěvek -„rum“ s plachetničkou a na Božkov..

před 3674 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek