Avatar uživatele
sesednizkola

Chutná vám káva Standard?

Zrovna dnes jsem si koupil celé kilo :) Voní to po celém bytě, už se nemůžu dočkat až trošku ochladne a já se budu moci napít. Káva z kávovaru mi nikdy nechutnala.

Ještě doplňující otázka:
Zaléváte kafe nadvakrát?

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Drap, JájsemRaibek, Muso před 2453 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… káva mi chutná, ale standard to nejni …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Standart jsem pil kdysi. Posledních několik let piji Jihlavanku. Je to pouze otázka zvyku. Kafe zalévám nejméně na dvakrát a piji pouze ze skla. Kafe z kávovaru, ať už je jaký chce , neni kafe, ale břečka. Tak to alespoň hodnotím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lurius

Na nakopnutí to špatný není, ale když si chci na kávě pochutnat, tak si dám kolumbijskou, kávu si vždy melu rucně :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Nyní jsem si také koupila 1kg kávy Jihlavanky se slevou
za 109.-Kč
Až budu mít po zlomenině zdravou ruku ráda si kávu umelu.
Z kávovaru jsem neochutnala. Nyní si zkouším do kávy dávat
špetku soli a již dlouho přidávám malé mn. skořice :)
Ta sůl je moc dobrá. Kdo nesladí ocení zvláštní chuť.

Test některé kávy:
http://tn.nova­.cz/clanek/zpra­vy/na-vasi-strane/test-kavy-mate-doma-skutecnou-kavu-nebo-pijete-patok-vime-ktera-kava-je-nejlepsi.html#g_3894­30

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Káva standart, dříve Výběrová směs ( prý vybraná ze všech koutů), by dnes strčila do kapsy leckteré renomované značky. Jen kdyby byla!!!!

Upravil/a: mosoj

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
bububabu

Káva z kávovaru je vnikající a zdravější nežli náš typický turek, ale kávovar musí to být kvalitní a ty se cenově pohybují nad 10000 kc Dobrá je také z džezvy. Více zde:
http://www.li­dovky.cz/5-nejhorsich-veci-kterymi-cesi-nici-kavu-fct-/dobra-chut.aspx?c=A131010­_162858_dobra-chut_mc

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne. Má to jednoduchý důvod, pořiďte si zrnkovou standardku vysypte si trochu do dlaně a polovinu zrníček vyhážete do koše jako přepražené černé uhlí nebo světlé nedopražené „lišky“ dokonce tam najdete místy i pár větviček 🙂 … totéž oni samozřejmě melou do pomletých káv kde se to „ztratí“ … vím že káva nemusí vypadat takto katastrofálně, dá se vybrat mnohem lepší kvalita a přitom to nemusí stát víc než cca 50 procent navíc když umíte dobře vybírat a nejdete automaticky po nejznámějších značkách.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepina7897

Dobrý den, jsem také vášnivým milovníkem kávy. Nedávno mě zaujala dárková káva na jednom e-shopu, kde mají širokou nabídku různých druhů. Takže si tam každý může vybrat tu pravou pro sebe. Určitě se nejedná o standardní kávu, kterou lze zakoupit v běžném obchodě. Já osobně ráda zkouším různé druhy kávy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
SuzanKa

No, asi takto… opravdu je to nouzovka. Já si vychutnávám kávu z Delikomatu, ta je teda vynikající.

před 1180 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

Standard jsem si koupila 1× z nouze ve stánku
při čekání na spoj domů z práce. Ale vůbec mi
nechutnala. Tenkrát se vyráběla v Pražských
balírnách a pražila v kávovinách „našich“ ne
nějakých novodobých. Dnešní firmy z cizím
kapitálem dokážou všechno jen podělat!

před 2452 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek