leader

Pijete pivo s kolou?

Jako naši sousedé v Německu, nebo to přijde všem Čechům jako hnus? :D

Nejlepší odpověď
Shef

Ale no ták :D Takhle kazit pivo?? :)

Další odpovědi
quentos

Ne, nejsem barbar.

Vroudenspil

Já teda pivo s kolou miluji, ale nejsem Čech. Přesněji jsem polskej Rakušák :D ,

lexx

ne, je to nevkus a barbarství, škoda piva i koly

Dismas

Ne, fuj.

anonym

Určitě jsem to zkusila, ale nějak se to nechytalo, lepší je vanilková kofola s kávovým rumem.

mojitek

kdepak, takhle kazit pivo si můžou dovolit jen němčouři s tím jejich jakopivem.

briketka10

Nepiju ani pivo ani tu kolu.
Jinak je to škoda nápoje.
V Německu jsem jednou byla a pil se tam nápoj
říkalo se mu Schweppes s příchutí toniku, nebo
citronu, tady u nás by se to taky mělo prodávat.

VeRe1983

Teď už nepiju alkohol, ale dřív jsem měl rád pivo s colou, nikoliv Fofolou, ta má specifickou chuť. Anebo před modou radlerů jsem pivo míchal s Fantou nebo Spritem.

arachis

Colu, tak do vína nebo do fernetu místo toniku. Do piva ne,připomíná to pak ty ovocné jako piva.

Lamalam

Fuj, hnus.

mojitek

kapitán : v Praze ty vaše kyseliny pijou jen bezdomovci na stánku. Tak asi tak