Lgee

Chtěly byste mít všechno?

Údajně to má bumerangový efekt takový člověk si sice chvíli život užívá ale postupem času začne mít deprese, byl o tom experiment jméno John Calhou tzv myši ráj.

Nejlepší odpověď
anonym

pokud už nemáte po čem toužit a všechno už jste vyzkoušel a zažil, zdá se být logické, že začnete trpět depresemi, protože budou dávat smysl jen vzpomínky, ale ne už život sám … Má to ale jedno velké plus, není to možné. Není možné mít všechno, vědět všechno, poznat všechno.

Další odpovědi
marci1

Všechno mít nelze. Mám všechno, co mám ráda. 🙂

Funna

Chlapi, proč odpovídáte???…má tam přece chtělY .-))

nikdo nemůže mít všechno, takže i kdyby chtěli, tak je to stejně jedno, protože to nikdy nebude pravda…jedině, že bys byl jediným člověkem na Zemi, pak bys možná všechno měl, ale sám bys dlouho nepřežil…

tak jsem si přečetla wocogou v myším ráji a i když ejedinec nemá všechno, moderní společnost jako celek toho má víc než dost a mám pocit, že začínáme najíždět do fáze duchovní smrt…

briketka10

Nemá smysl mít všechno.

led

Čo by som s tým robila?
Najväčší problém človeka je: chcieť mať všetko.
Hamižnosť – chcieť mať všetko, táto vlastnosť definitívne oddelila človeka od iných živočíchov na Zemi.

zjentek

Pocit naplnění- tak tomu ženský říkají. TO je jejich VŠECHNO. Pokud je nenaplníš, nemají všechno.

(Doufám, že poslední větu si PO SVÉM nepřeloží aliendron a nezačne tady na Zemi v dobré víře páchat orgie rozměrů, jakých by nebyl schopen ani jeho oblíbený Kepler se svým dalekohledem!)

Dochy

Také věci jako nádor, infarkt, Alzaimer bych si klidně odpustil…

Drap

Nikdo nemůže mít všechno. Je to nesmysl.

JohnnyH

ja by som chcel mat v penazenke vzdy presne tolko penazi na to, co v tu chvilu chcem

Kelt

Ano, ale taky někoho, kdo by mi hned řekl, kde co je. Na co bych si ani nevzpomněl, to bych nepotřeboval a dal bych to pryč.

Mc Merkurion

@Funna: no je jasný, že se ptá jen ženskejch, my muži máme přece všechno, aspoň nám to vy, naše ženský tvrdíte …

Lgee

Ptam se mužů žen i psů

Mc Merkurion

… asi těžko: „Chtěly byste mít všechno?“ … nejsem prudérní ohledně češtiny, ale základní znalosti by člověk měl mít a ne jimi pohrdat, tím ze sebe dělá akorát *** …

Lgee

Nevím proč bych se mel řídit gramatikou co si před 5000 lety vymyslel nějaký král.

Mc Merkurion

… se mi zdá, že víš prd i o historii …

Lgee

Někdo to vymyyslet musel

Lgee

Netahej sem nesmysly s gramatikou chápu ze máš vymity mozek ale i tak

ivzez

Vymytý mozek vidím u někoho jiného…

Mc Merkurion

ivzez: teď nevim, s jeho gramatikou, jestli nemyslel: „mám vypity mozek“ …

ivzez

I to je možné…

Měla jsem dojem, že je Lgee slušný. Jak vidím, mýlila jsem se.

Lgee

Myslím vše po čem touzite ne všechno na svět -.-