jirka F

Chtěli byste za muže člověka, který se až panicky bojí většiny věcí, i když za to nemůže?

Otázka je určena hlavně pro ženy,ale i muži se samozřejmě můžou vyjádřit.

Chtěli byste za muže člověka který se většiny věcí až panicky bojí(berte v potaz že za to nemůže)?

Nejlepší odpověď
Drap

Nejdříve by musel k psychiatrovi, a potom by se teprve vidělo.

Další odpovědi
Zvidatel

Hovořím za ženy a myslím, že to by vážně žádné nechtěly. Ženy nemají rády ani nerozhodné nazož nějaké s panickým strachem, líbí se jím sebevědomí a rozhodní.

anonym

Další nesmyslná otázka. Už když vás napadla, muselo vám bejt jasný, že odpověď je ne.

Lurius

Jde o to pro co ho miluješ, to je důležitější než to pro co si schopna ho opustit, na názorech druhých nezáleží, pokud ho neumíš přijmout s jeho chybami, nech ho jít, jinak nebude šťastný on ani ty