Mr. Marek

Chtěli byste si alespoň na okamžik prožít atmosféru pravého westernového Divokého Západu?

https://pixaba­y.com/cs/photos/mo­nument-valley-z%C3%A1padn%C3%AD-divok%C3%BD-z%C3%A1pad-618363/

Nejlepší odpověď
Kepler

Chvíli bych ten smrad koňského potu, střelného prachu a nemytých indiánů snad vydržel.

Další odpovědi
zjentek

Já si takový okamžik prožil, heč?! Autenticky, pěkně VE STÁTECH! (;

Ametyst

Navštívila jsem westernové městečko, a celý den to byla dobrá zábava.

df

Ano, chtěl bych nasednout do stroje času a na pár dní se podívat do roku 1885

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Kepler

Zjentek: kdybys nekecal všudybýlku! Už žádné překlepy, ne ve STÁTECH, ale STÁDECH krav JZD Pokrok Horní Dolní 😊

zjentek

Tak já zas tolik nestudoval, takže jsem v životě získal čas něco poznat a pochopit.