Shady

Chtěli by jste státního telefonního operátora?

Za předpokladu že by se to neprodražilo kvůli některým hamižným poslancům, tak by to vyšlo levněji protože by takový operátor nebyl nutně provozován pro maximální možný zisk.

Odpovědi
mosoj

Je pokročilý kapitalismus a není to IN ! Navíc bych raději řešil zdravotnictví a školství.

Hamon

Souhlasím s prioritami – viz mosoj. Navíc (a to vůbec nejsem paranoidní) zneužít celou infrastrukturu soukromého operátora je těžší než zneužít státní infrastrukturu.

cochee

No já jsem státního telefonního operátora zažil. Jenže tehdy tu žádný privátní operátor nebyl, takže nebyl výběr.