GoRumcajsiGo

Chtěli byste vrátit čas?

Opít se na tanečních a zkusit na poprvý zakázaný látky. To mě tehdy ten život těšil víc.

Odpovědi
Ametyst

Ne, takovými nápady netrpím. Proto se také nepotřebuji vracet do minulosti. Ohlídat si přítomnost je mnohem prospěšnější.

Rokio

Ani omylem. Drogy jsem nikdy netestoval a ani je v budoucnu zkoušet nebudu. Ten, kdo je užívá, to nemá v hlavě v pořádku.

paul1

Na krátký čas ano a víckrát. Hlavně ty okamžiky, když se nepodařilo završit rande jak se patří. 🙂

zjentek

Ani ne ale chtěl bych nějakou dobrou buchtu, jak onehdy běžně bejvávaly! 🤷‍♂️🤷‍♂️🐔

Kryšpín

Zpět pod Rakousko protože nastal problém. Nejdříve Němec největší nepřítel nyní nejlepší přítel, později Sovět nejlepší přítel nyní Rus největší nepřítel, dále Amík nepřítel nyní přítel a dalo by se pokračovat a rozšiřovat.