Bajůůle

Chtěla jsem se zeptát,jak zabraním hnisaní piercingu,který mam pichnutý 2 dny pod rtem?…

Čím bych to tak mohla zahojít?… mážu to framikolinem a čistím lihem,ale moc to nepomaha,tak bych chtěla poradit jestli nevíte náhodou oc by mi na to pomohlo......­..Děkují za každou radu…

Nejlepší odpověď
Miroslavst

A bylo ti to třeba?
Tomuhle taky hnisalo a už nehnisá.
http://www.dag­bladet.no/din­side/2001/02/0­5/piercing.JPG
Chce to pokračovat v té dezinfekci, jinak to nevidím.

Další odpovědi
MacaM

Zrovna jsem psala na níže uvedený dotaz ohledně bradavice. Na Váš problém doporučuji bylinný gel, krerý ránu desinfikuje, revitalizuje, sníží bolestivost, urychlí hojení. Má mnohostranné využití, je české výroby, 100% přírodní bez chemie.

U nás doma nám velmi pomáhá: při aftech, bolestech dásní, oparech, akné, ekzémech, popáleninách, puchýřech, řezných rankách, odřeninách, na boule a modřiny, při plísni nohou, bolestech uší a zánětech, na štípance, atd.
Zkušenosti jsou i na webu.

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravis­laskou

Elk

I tělo reaguje na nepřirozenost a cizí segmenty.
Zrcadlo by možná pomohlo.
Byla jste hezčí před, nebo po zákroku?
Nic ve zlém, ale nechtělo by to ještě jeden zákrok…?

Terryle

Já na drobnější zranění používám olejíček z čajovníku – tea tree oil. Malá lahvička vyjde asi na stovku a vydrží celkem dost dlouho. Jen to pravidelně potírat. Doporučil mi to kamarád právě s tím, že jeho kamarádka taky měla nový piercing, hnisal jí a nic jí na to nezabíralo, až na tenhle olejíček… tak to myslím za pokus stojí :o)

Hele, proč vám tu (skoro) všem tak hrozně vaděj piercingy? Pokaždé, když se tu někdo zeptal na problémy s piercingem, bylo mu vyčteno, že si ho měl odpustit. On se ale neptal na váš názor na piercing, ale chtěl poradit. Vsadím fusky, že když se bude ptát maminka malé holčičky, které hnisá ucho po nastřelení náušnic, budete všichni radit skvělý návody a nikdo jí nebude vyčítat, že to neměla dělat. Neříkám, že je piercing kdovíjakej zázrak nebo nádhera, ale když se to někomu líbí, tak ať si to nosí, ne? :o/

Bajůůle

Hele já jsem se tady obratila,protože jsem myslela,že jste rozumní a mohli by ste mi pomocct,ale jak vidím,tak tady asi pomoct nenajdu…Všichni kolem toho máte 1 000 000 při­pomínék… kdyby ste tak radili tak jak buzerujete!!!…

Terryle

No mě ty reakce taky docela překvapily… ale třeba to tak nemysleli. A jestli někdo soudí člověka jen podle piercingu, tak to je jeho problém, ne problém toho, kdo má náušnici…
Mimochodem, zkoušíš ten tea tree? Zajímalo by mě, jestli kdyžtak pomůže :o)