Míša0045

Uhrák v uchu

Dobrý den,
udělal se mi pořádný uhrák v uchu a nevím jak se ho zbavit. Vymáčknout nejde a tak se chci zeptat, jak tohle řešíte vy? Prodávají na to něco v lékárně? Prostě jakákoliv rada se hodí. Děkuji

Odpovědi
MK44

Obecně, mladý příteli, mejt se, mejt ho. Je-li ten mizera na kraji, mýdlem, je-li hlouběji ve zvukovodu, ušními kapkami. Je-li vytrvalý a brání-li odtoku ušního mazu, pochlubte se s ním na ušním. Tam si budou vědět rady a navíc ouško vypláchnou.