Renda 77

Pes mi vrazil do kolene. Při chůzi mám pocit něčeho vraženého. Mám ledovat, nebo jít k lékaři?

Dobrý den , chtěla bych se zeptat . Dneska když jsem pouštěla psa tak do mě narazil – přímo do kolene.Trochu mi v něm křuplo – teď to bolí , když jdu tak mám pocit jak by mi tam někdo píchal jehlou nebo bych tam měla něco vražené – zablokované , nemůžu pořádně došlápnout. Bolest jde až do kotníku. Mám si raději zajít k lékaři nebo bude stačit ledovat a nechat nohu v klidu. Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
Cenobita

Zdravou nohou psa potrestej.

Další odpovědi
Dochy

Lepší než návštěva lékaře je podělit se o zkušenosti zde.

Zmiz za lékařem a pak dej vědět jak to dopadlo. Obávám se, že tady nikdo anatomii kolene nezná dostatečně dobře. A už vůbec ne tak dobře aby jej mohl diagnostikovat na dálku podle popisu píchnutí… Pokud máš potíže chodit a nezlepšilo se to výrazně do hodiny, tak si to nech prohlédnout.

Kryšpín

Sehnat lepšího advokáta, který bere minimálně pět tisíc českých na hoďku a požádat o sepsání žaloby o náhrady škody, rovněž nemajetkovou újmu a další výdaje, na psa a jeho majitele

ivzez

Rendo,
to chce rentgen a to přes internet nikdo neumí.
Navštiv lékaře.