Marta077

Chtěla bych natočit film, co je k tomu potřeba?

Myslím jako, co se týče podnikání. Podnikání už nerozumím. Mám námět na zajímavé nápady, které by diváky nadchly. Nejde o klasické české filmy, ale o něco velkolepého.

Jen nerozumím podnikání. Každý obor je specifický, podnikání se pak odvíjí podle toho. Potřebuju pochopit daně, živnosti a pak ten specifický obor, co je tam vše potřeba. Myslím to točení filmů. Smlouvy apod. Děkuji mockrát za nějaké info.

Odpovědi
led

ak niečomu nerozumiem, mám niekoľko možností:
1 – naučiť sa to
2 – spojiť sa s niekym, kto tomu rozumie (Umelci si platia agentov, ktorí za nich vybehávajú a zariaďujú potrebné)
3 – ísť od toho

FlAsh_7

Na zisk a zároveň publikování se asi nejvíc hodí YouTube, z kterého se ti finance prostřednictvím zhlédnutí zase vrátí. YouTube je dnes docela hodně rozšířená platforma, takže ohledně živnosti zde nebude problém. (svůj film tam publikuješ)