Chtěl jsem se na to taky zeptat na tu včerejší sobotu ale jinak.

Už od rána byl asi špatný tlak. Nemohl jsem vstát, natož jít pracovat. To už je možná otázka pro lékaře s vodou. Jsem o tom přesvědčen že sobota byla výjimečný blbec. Měli jste něco podobného?
Doplňuji:
A dá se na takový den připravit? Jediné co jsem zvládnul bylo hledání propojovacích šňůr na klávesy a zhudebnění myšlenky že to midi může fungovat. Je to dobrý zvuk?
http://www.stre­am.cz/video/518708-tripfusio-vahy

Nejlepší odpověď
verka

Jé a já myslela, že to je jenom u mě! Tak von den blbec… já přišla tak o jednu výplatu.

Další odpovědi
led

nielen sobota ale aj dnešná nedeľa bola deň blbeec

lorja

Sobota naštěstí proběhla fajn,ale v neděli jsem se s migrénou probudila a celý den si připadala jako praštěná.Dnes jsem už zase v normě.

ReHu

Den blbec? Já mám za to, že to celý letošní rok.
Už aby byl ten příští.

anonym

Co když je letošní blbec shovívavým učitelem?