Avatar uživatele
gizmo

V kterém programu mám vypálit film na MKV, když jej nechci vypálit jako data?

chtel bych se zeptat v jakem programu mam vypalit film v mkv ale nechci to vypalit jako data

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1449 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Další naprosto nesrozumitelná otázka. Přesto zkusím odpovědět, vezmu to postupně.

  1. „V kterém programu mám vypálit film“

CDBurnerXP, DeepBurner, Express Burn nebo plno dalších

  1. „vypálit film na MKV“

Neznám nosič MKV. Znám třeba CD, DVD, Blu-Ray. MKV je formát souboru. MKV soubor lze vypálit na nosič. Nelze vypálit film (třeba ve formátu mp4) na MKV. Film lze konvertovat na formát MKV.

  1. „nechci vypálit jako data?“

A jak jinak? MKV je formát multimediálního kontejneru, což je typ DATOVÉHO kontejneru, kterej obsahuje jeden nebo více proudů multimediálních DAT. Nevím, co víc dodat.

Nehledáte náhodou konvertor?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

Tady je nějaké info… Za program ale chtějí 60$. Mají trial verzi ale nevím s jakým omezením. Zkušenosti s tím nemám.

https://dvdcr­eator.wondersha­re.com/dvd-tips/free-blu-ray-burning-software-for-windows.html

Pokud budeš hledat dál, musíš najít něco, co bude schopné vytvořit BD image.

Tohle by mělo být schopné vytvořit DVD video (pro linux)
https://www.li­nuxlinks.com/de­vedeng/

Zkušenosti s ničím z toho nemám, budeš si muset zjistit podrobnosti a příp. zkusit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já tuším jak to myslíš ty to chceš vypálit asi jako DVD VIDEO a myslíš si že DVD VIDEO nejsou data je to tak že 🙂

Upozorňuji tě že převodem na obstarožní formát DVD VIDEO masivně snížíš kvalitu nahrávky a nic tím nezískáš, nechal bych to v MKV pokud máš tu možnost a ponechal původní vyokou kvalitu protože uvnitř MKV se obvykle používají vyspělé kodeky (h.265 ideálně) a to převodem do čekohokoliv jiného můžeš už jen výrazně degradovat.

No nicméně pokud jsem tě od toho dostatečně nodradil a pořád si myslíš že je to dobrý nápad použij na to například program Open DVD Producer zde http://opendvdpro­ducer.jonata.or­g/

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

A jako co ho chceš vypálit?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gizmo

stahl jsem si film v mkv kvalite a potřeboval bych ho vypalit na BD disk ale vetšina programu to vypaluje jako data coz to ja nechci.Tak jsem se chtel zeptat jestli je nejakej program ktery to umi vypalit jako klasicke BD,ktery po vlozeni do domaciho kina se automaticky spusti

před 1448 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gizmo

chci ho vypalit na BD disk ale spousta programu to vypaluje jako data coz ja nechci

před 1449 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Já se neptal na co, ale jako co! Nauč se pořádně napsat otázku! Na BD to můžeš vypálit v mnoha formátech!!

před 1449 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gizmo

stahl jsem si film v mkv kvalite a potřeboval bych ho vypalit na BD disk ale vetšina programu to vypaluje jako data coz to ja nechci.Tak jsem se chtel zeptat jestli je nejakej program ktery to umi vypalit jako klasicke BD,ktery po vlozeni do domaciho kina se automaticky spusti

před 1448 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Arne1

Ale ona to jsou data !!! Na CD/DVD/BD je všechno jako data, s výjimkou Audio-CD.

před 1448 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

A když to vezmeš do důsledku, tak i audio CD jsou data. Jen v poněkud jednodušší formě.

před 1448 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek