jirka F

Pokud jsem měl tlak na hrudi a jsem strašně zesláblý, čím to může být? Případně, co mám dělat?

Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Drap

Zajdi k lékaři. Pokud jsi natolik zesláblý, že needojdeš, zavolej si rychlou.

Další odpovědi
Mravenec

Těžko na dálku posuzovat, nejsme lékaři. Toho bys měl navštívit a poradit se.
Mě občas bolí na hrudi jen tak, skříplý nerv, apod.

Filip84

To už Přemek dřevěná Podlaha říkal v Receptáři pro …, že na dotazy typu „proč mi na zahradě nerostou růže?“ nelze odpovědět.

Pokud jsi měl tlak na hrudi, tak pokud byl krátkodobý, no tak nic. Pokud delší dobu, můžeš mít infarkt, nebo taky ne, jsi pacient s hlavou, a tak vůbec. Pokud jsi strašně zesláblý, opět, být za tím může cokoli, třeba: jíš pořádně? Máš pitný régime? Odpočíváš? Pokud ano, je vysoce pravděpodobné, že jsi něco chytil, bakterii, virus, no a tělo s tím bojuje. Nebo taky ne.

Zajdi k lékaři, pokud to je akutní, zavolej si RZS. Pokud k lékaři nedojdeš, zavolej praktikovi, návštěvní službu mu fundus proplácí.