Marty Koller

Chtěl bych bydlet v Itálii. Které je to nejkrásnější italské město? Které mi doporučujete?

Odpovědi
Drap

Každému se líbí něco jiného a každý má jiný vkus. To si budeš muset vybrat sám.

autacek

Měl bys někam, kde tloušťka hen kvete. Zkus nějaké rómské gheto, vzhledem k tvým preferencím by to mohly být tzv. dvě mouchy jednou ranou.

Justin1

Proč bydlet v Itálii? Já jsem před mnoha lety chtěl bydlet ve Francii, byl jsem tam několik let, ale potom už mi to stačilo a vrátil jsem se. Nezáleží jenom na tom, jak hezké se to místo jeví turistům a těm, kteří tam ani nebyli. Důležité je i to, jaké tam máš možnosti zaměstnání, volnočasového vyžití, zapadnutí do společnosti a založení rodiny.

marci1

Alberobello (krásný stromový háj). 🙂
https://www.ra­dynacestu.cz/ma­gazin/alberobe­llo/

L.G.

Když už teda do Itálie, tak vyberte město s trvalým pobytem, kde vám ještě za sestěhovaní zaplatí 🙂všude jinde se dopravíte autem…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Marty Koller

Justin1 Já si budu bydlet kde budu chtít je to moje rozhodnutí !

Justin1

Marty Koller: V pořádku, bydli, kde chceš. Já ti jenom nabízím svůj pohled na věc.