zvonek

Chování kluka po rozchodu. Co tím chce říct?

O prázdinách jsem se rozešla se svým klukem, vypadalo to, že to bude v pohodě. Jenže spolu chodíme do stejné školy. Na začátku roku mě zdravil, ale teď už vůbec. Najednou z ničeho nic chodí o velkých přestávkách k nám do třídy a baví se tam s lidma, které sice zná, ale ani před tím se moc s nimi nebavil a teď najednou jo a u toho se schválně na mě dívá… Co si mám o tom myslet?

Nejlepší odpověď
ivzez

Nic, nebo cokoliv chceš.

Jednou ses s ním rozešla, nezatěžuj se
zkoumáním, co a proč dělá…

Další odpovědi
anonym

Tipuju že rozchod byl jednostranný.

Nuk nuk

Co by? Jak se říká, stará láska nerezaví, a už vůbec ne takhle rychle, takže to nejspíš znamená, že rozchod ještě úplně nezpracoval. Ale rozchod je rozchod. Jednoduše se jeho myšlenkovými pochody nezabývejte a máte to.

luckykubrt

Je možné, že se na tebe chodí dívat proto, že si uvědomuje, že až ukončíte školu už tě neuvidí. Nejspíš mu to jedno opravdu není.