Anife

Chorvatsko – máte zkušenosti s cestováním do chorvatska aniž by jste mělei předem domluvené ubytování ?

Je složité si najít ubytování?
Je to finančně výhodnější?
Je dostatečný výběr ubytování?

  • Mimo sezónu
  • oblast: šibenická ostrovní skupina (případně můžete mi zde doporučit některý konkrétní ostrov)

Nejlepší odpověď
Drap

Byl jsem v Chorvátsku asi před třemi léty, jel jsem tam víceméně pracovně. Ubytování jsem měl sice zajištěno, ale všude byl dostatek nabídek na ubytování. Ptal jsem se domorodců, kteří potvrdili, že neni problém najít ubytování pro rodinu. Bylo to v sezoně. Podle kvality se samozřejmě měnila i cena, ale šlo si jistě za rozumný peníz vybrat. Předpokládám, že za ty tři roky se situace nijak významně nezměnila. Osobně bych se toho vůbec nebál.

Další odpovědi
endyis

Poslední 3 roky jezdíme na týden do Chorvatska na bind.Ubytování neni ani zas tak složité si najít.Zda je to finančně výhodnější jet na blind nebo přes cestovku opravdu nevím.Ale je to rozhodně zábavnější :) ..

terry

Osobně ne, ale sestra s rodinou tam jeli na dovolenou.
Registrovaný

Anife
Chorvatsko – máte zkušenosti s cestováním do chorvatska aniž by jste mělei předem domluvené ubytování ?

Je složité si najít ubytování? – ne
Je to finančně výhodnější? – ne
Je dostatečný výběr ubytování? – ano.

Ubytovali se bez problémů. Dostávali nabídky, aniž by hledali.

hanulka11

Dcera jezdí každý rok v září a jedou vždy na blimt- kde se jim líbí porozhlídnou se a vyberou si vždy až na místě – vždy byli spokojeni . Nabídek je prý dost od jednoduchého ubytování třeba jen 1pokoje či celého domku .

novaklen

No, s tím ubytováním to podle mě dost záleží na tom, kam jedete. V některých městečkách, která nejsou mezi turisty tak známá asi bude snadnější najít ubytování. Každopádně takto na blind jsem do Chorvatska nikdy nejela. Většinou si tam domlouváme ubytování předem přes http://www.uby­tovanivchorvat­sku.cz/

majklhanz

Cesta na „blind“ může vyjít, nám to vyšlo. Našli jsem ubytování do hodiny po příjezdu. Aktuální cesta do Chorvatska http://autotrip­.cz/za-kolik-do-chorvatska-autem/