Avatar uživatele
Anife

Chorvatsko – máte zkušenosti s cestováním do chorvatska aniž by jste mělei předem domluvené ubytování ?

Je složité si najít ubytování?
Je to finančně výhodnější?
Je dostatečný výběr ubytování?

  • Mimo sezónu
  • oblast: šibenická ostrovní skupina (případně můžete mi zde doporučit některý konkrétní ostrov)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4404 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Odpoveď byla označena jako užitečná

Byl jsem v Chorvátsku asi před třemi léty, jel jsem tam víceméně pracovně. Ubytování jsem měl sice zajištěno, ale všude byl dostatek nabídek na ubytování. Ptal jsem se domorodců, kteří potvrdili, že neni problém najít ubytování pro rodinu. Bylo to v sezoně. Podle kvality se samozřejmě měnila i cena, ale šlo si jistě za rozumný peníz vybrat. Předpokládám, že za ty tři roky se situace nijak významně nezměnila. Osobně bych se toho vůbec nebál.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Anife Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
endyis

Poslední 3 roky jezdíme na týden do Chorvatska na bind.Ubytování neni ani zas tak složité si najít.Zda je to finančně výhodnější jet na blind nebo přes cestovku opravdu nevím.Ale je to rozhodně zábavnější :) ..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
terry

Osobně ne, ale sestra s rodinou tam jeli na dovolenou.
Registrovaný

Anife
Chorvatsko – máte zkušenosti s cestováním do chorvatska aniž by jste mělei předem domluvené ubytování ?

Je složité si najít ubytování? – ne
Je to finančně výhodnější? – ne
Je dostatečný výběr ubytování? – ano.

Ubytovali se bez problémů. Dostávali nabídky, aniž by hledali.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Dcera jezdí každý rok v září a jedou vždy na blimt- kde se jim líbí porozhlídnou se a vyberou si vždy až na místě – vždy byli spokojeni . Nabídek je prý dost od jednoduchého ubytování třeba jen 1pokoje či celého domku .

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
novaklen

No, s tím ubytováním to podle mě dost záleží na tom, kam jedete. V některých městečkách, která nejsou mezi turisty tak známá asi bude snadnější najít ubytování. Každopádně takto na blind jsem do Chorvatska nikdy nejela. Většinou si tam domlouváme ubytování předem přes http://www.uby­tovanivchorvat­sku.cz/

před 1375 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
majklhanz

Cesta na „blind“ může vyjít, nám to vyšlo. Našli jsem ubytování do hodiny po příjezdu. Aktuální cesta do Chorvatska http://autotrip­.cz/za-kolik-do-chorvatska-autem/

před 2510 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek