Tonda Ehler

Chodíte sem jen tak?

Hodně by mě zajímalo jestli vám za odpovídání někdo platí nebo ne protože to sou jedni a ti amí lidé

Nejlepší odpověď
Pepa25

Chodím sem nepravidelně, podle volného času, takže se může stát, že tu také pár měsíců nebudu. Můj obor jsou finance a právo. Beru to tak, že ne všichni tomu rozumí, takže podle možností zadarmo poradím. Příležitostně to dělám i na jiných diskusních fórech. Tady je to poměrně bezprostřední (ale na druhou stranu spoustu otázek je jen pro samu otázku). Taky jsem nějak přišel na chuť tomu, že vidím, co lidi aktuálně řeší – a dost často jde o lidi z úplně jiné sociální bubliny.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… to musí být všechno za peníze ???

autacek

Správný postřeh. Jsou to jedni a ti samí lidé, jejichž odměnou jsou udělené palce, které si jedni a tu samí lidé udělují navzájem, byť odpověď pro tazatele je velice často úplně na nic, dokonce ji ten kdo tento systém neprokouk ji sám dost často palcem ani neocení.

A pro někoho je tady každý nový dotaz zde jak droga, zakladající možnost zde intelektuálně exhibovat.

mosoj

Občas sem jdu i oblečený.

Kepler

Jo, hned jsem si vzpomněl na jednu scénku Laurela a Hardyho, kde dělali číšníky. Jedna dáma projevila přání, aby jí to servírovali jen tak a Laurel dorazil s tácem oblečený jen v podvlíkačkách…

led

Nehľadajte za všetkým peniaze a slávu. Jednoducho som zvedavá a tu sa dozviem, napodiv aj to, čo neviem. Medzi mnohými slovami sa občas podarí vyloviť malú perlu.
Aj keď som „samoplátca“ čo si platí sama sebe nehmotnú virtuálnu „Cenu spokojnosti“, za to, že som niekomu poradila, priviedla na tvár úsmev, občas zachránila Zem pred inváziou votrelcov z kozmu, niektorí užívatelia mi „zaplatia“ svojim poďakovaním.

Ako si predstavujete platenie za odpovede, za počet palčekov, alebo počet pozretí, alebo počet reakcií či podľa použitých znakov, podľa vzdialeností od Južného pólu,… či… za čo?

Hufnágl

Jsem zde krátce, ale už můžu říct, že se tu dějí nekalosti v palcování, jak nadnesl autaček. Všímám si, například, že XY vloží otázku, byť blbou, a hned se palcuje a hlavně těmi zlatými, kteří za dobu, co jsem tady, nevložili otázku a vůbec neodpověděli na jakýkoliv dotaz, což se mi jeví jako podezřelé. Možná, že XY má povícero registrací a tak si kliká a kliká. O palce mi nejde, ale když někdo položí otázku, dostane od XY kopírovanou odpověď z nějakého webu, protože osobně nedokáže svými slovy odpovědět a palce a nominace se jen hrnou.
Jinak tu rád chodím, abych se zasmál vtipnými příspěvky, abych se i něčemu přiučil, protože nechci umřít jako nevzdělaný.A mazání příspěvku, které si to vůbec nezaslouží je druhá kapitola.

Malvína

Neplatí mi nikdo nic. Ani bych si nenechala zaplatit za své vlastní rady a zkušenosti. Mnohdy k jejich získání vedla dlouhá cesta, takto získané zkušenosti nelze prodat.
Chodím sem když mám čas. Z práce to moc nestíhám, takže většinou z domova nebo auta (samo jako spolujezdec).
Jinak souhlasím s odpověďmi autacek a Hufnágl. Dokonale vystihnuto.

quentos

Ne, spíše z touhy být užitečný i jinde než v práci a doma. Peníze jsem z toho skutečně nikdy neměl, ale třikrát jsem tu vyhrál tričko a jednou mi poslali flašku (pravého) rumu za moderátorskou­ práci.

zjentek

Ani ne. Spíše normalně, trenyrky a tilko.

led

quentos a priznali ste ten príjem (flašku (pravého) rumu za moderátorskou práci.) v daňovom priznaní 🙂