Avatar uživatele
anonym

Chloupky na zádech

Je mi 15let a mám chloupky na zádech.Ptala jsem se mamky i tatky a ti říkají,že tam nic nemám.Lžou mi nebo si to jen ja namlouvám?Měli jste v pubertě podobné problémy?A jaké?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda, BENYTA, Rico před 5068 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

A nebereš nějakou ANTIKONCEPCI?sly­šela jsem že se chloupky na zádech vyskytují u žen kolem 14 až 15 a že je to vždy způsobeno tím že užívají nějakou Antikoncepci.Pokud hormonalní antikoncepci užíváš navštiv svého gynekologa řekni mu svůj problem a zeptej se ho zda existuje i jiná antikoncepce po které mít chloupky nebudeš.Jinak ti posílám v odkaze Diskuzi kde mají holky stejný problém jako ty.

Zdroj: http://www.ze­ny.cz/diskuze/te­ma.aspx?Forum­CategoryID=8&Fo­rumThemeID=2e2c6e25-a4c0-4945-84f9-293f408b1e92

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
GangstaHelper

Kluci mívají chloupky, ale spíše chlupy na zádech poměrně běžně. Holky také nebývají ochuzeny a mívají jemnoulinké bíle chloupky (což mě osobně připadá atraktivní).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BENYTA

V tvých letech jsem měla,a nesměj se,na obou palcích u nohou tmavé,ne chloupky,ale chlupy,na každém palci tak tři.
No sandály jsem vybírala pouze podle toho,jak moc koukají palce!
Nejzvláštnější na tom je,že jsem dost světlý typ,nikdy v životě jsem si neholila nohy,podpaží,pro­tože není co.Moje dcera /10 let/,se těší,že v tom bude po mě,aby měla po starostech.
A co palce?
Když se mi utišily hormony,zmizely chlupy,ale kdy,to už si nepamatuju.
Panenka má naprostou pravdu,jsou to hormony,tak pokud jsem ti trochu ulevila…
Doplňuji:
Zapomněla jsem zo nejdůležitější – nic si z toho nedělej,každému dospívání přináší určité „radosti“,nevšimla sis,že někteří lidé mají od akné zjizvený obličej celý život…co je proti tomu tvých pár chloupků…

Upravil/a: BENYTA

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Neděláš z komára velblouda? Tedy – nepřeháníš?
Nikdo,nikdo není bez chloupků.Ale chápu,že v patnácti je to důležité.Dej na rodiče,buď si jistá,že kdyby TO bylo vybočující,byli by první,kdo by chtěli s tím něco dělat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rico

Ve všem souhlasím s GangstaHelper,ptáš se také na problémy v pubertě,tak např. se ti mění hlas což je u každého v pubertě normální fyzické síly mezi holkami a kluky se vyrovnávají,…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
člověk

bez chlupů,by nám špatně pracovaly potní žlázy a záda jsou součást lidského těla,a je pravda že kolem dvacítky ,některé tělní vlasy zesvětlají nebo dorostou kratší

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek