Čecho_slovák

Chlapi, stáli byste modelem sochaři Michelangelovi například jako David?

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/David_(Miche­langelo)

Nejlepší odpověď
dubraro

To by dopadlo…

Další odpovědi
seraphico

David je biblická postava, čili Michelangelovi jistě nestál jako model, nýbrž se připravoval na souboj s Goliášem.

Jinak proč ne? Pokud by tedy byl o mé tělo zájem. 😄

paul1

Já jsem si to jednou částečně vyzkoušel (tedy ne u Michelangela). Jeden sochař si mne vybral jako model dělníka – truhláře. Sedával jsem na lavici s hoblíkem, bylo mi 17 a neměl jsem na to nervy Párkrát jsem tam byl (bylo to U Akademie, AVU Praha), potom jsem tam poslal kamaráda a ten to také po čase vzdal. Ono sedět bez pohnutí pár hodin, to chce výdrž.

Justin1

Ne.

Čecho_slovák

dubraro, to by materiál pochyběl nebo přebýval?😁

dubraro

Přebýval by materiál i věk.