libunna

Chci zde skončit. Jak?

Nejlepší odpověď
hanulka11

tak sem přestaň chodit a tvůj profil časem admin smaže- Myslím, že tě to ale k ničemu nezavazuje když zůstaneš registrovaná , třeba sem někdy zaběhneš na návštěvu

nebo můžeš kontaktovat admina a zažádat
e-mail: info@odpovedi.cz

Další odpovědi
elektrikář

To tě někdo z nás kousnul ?? Lidi jsou jen lidi se svými malýma radostma a strastma, NENECH SI OD NIKOHO KAZIT RADOST.Podívej se jak je venku krásně, jdi se podívat někam na kytičky.