žolik

chci vědět zdá si necháte někoho mluvit do osobních problému,ať je to dokolí,je jedno zdá je to rodina nebo cizí lidé.

Nejlepší odpověď
baghira

Vyslechnu rád (nebo aspoň se nebráním), ale pak se stejně zařídím podle svýho.

Další odpovědi
tom004

To záleží na tom,o jaký problém se jedná,a jak mi do toho chce někdo „mluvit“.Ale názor někoho jiného si klidně vyslechnu.Je dobré naslouchat.Někdy se tak dá vyhnout ještě větším problémům.

arygnoc

ne.

slad08

Jak kdy. Někdy jsem třeba rád, když mi někdo dá dobrou radu nebo prostě nějak o tom pokecáme, ale zase na druhou stranu by člověk měl řešit své problémy sám as přehledem.

Ravenne

Obvykle se svému okolí ze svých osobních problémů nezpovídám, řeším si to zásadně sama, ale když už, tak pouze vyslechnu názor nebo způsob, jakým by někdo jiný řešil mou situaci, ale konečně řešení nechám opět na sobě.