smoulinkaq

Když si chci vyřídit kartu Lidl, poradíte, jak na to?

chci si vyřidit lidl kartu jak nato?

na netu a google to najit nemužu neumim to spravně napsat .dik

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… nevím jakou, ale na netu je toho spousta: https://www.go­ogle.cz/search?q=li­dl+kartu&oq=li­dl+kartu&aqs=chro­me..69i57j69i60­&sourceid=chro­me&ie=UTF-8

Další odpovědi
marci1

Domnívám se, že Lidl zákaznické karty nemá.

Edison

Jsou nejméně tři možnosti:

  1. https://www.go­ogle.cz/search?num=100&l­r=lang_cs&new­window=1&biw=14­34&bih=761&si­te=webhp&tbs=lr%3A­lang_1cs&q=li­dl%20karta&=&=&oq=&g­s_l= ,
  2. zajít do lidlu a zeptat se,
  3. zvednout telefon, zavolat tam a zeptat se.

HZK

  1. Lidl žádné Lidl karty nemá, pokud myslíte zákaznickou.
  2. Do Lidlu chodíte, takže se tam můžete zeptat.
  3. Google je dnes docela chytrej, takže zadat „lidl karta“ nevypadá jako složitý problém pro člověka jenž je schopen napsat dotaz sem. Ale jak říkám, Lidl zákaznické karty nemá. Ani Kaufland. Jen Billa, Tesco.

yuko

Proč nejdete přímo na stranky lidl.cz? Máte tam kromě mnoha informací tel.číslo pro zákazníky a je zdarma. Stačí zavolat a zeptat se.
Třeba díky Vašemu dotazu kartu brzy zřídí.

Zdroj: www.lidl.cz