Zlatonka

Chci si otevřít masnu (řeznictví).

Kolik bych pro začátek měla objednat masa. Myslíte že by mi poradily na jatkách? Můžu maso odebírat od soukromníků pokud mi doloží že zvířata jsou veterinárně ošetřena. Poradíte? Určitě je mezi vámi někdo kdo řeznictví má. Díky všem..

Nejlepší odpověď
beer

Svatá prostoto, to si skutečně myslíš, že řezníci nemají nic jiného na práci, než chodit na Odpovědi? 🙂
Mrkni na podnikání, prodej masa, net ti poradí. Nebo se zastav v nějakém menším řeznictví a zeptej se majitele.