skarbie

chci se zeptat proc me boli porad nohy

muze to byt i kourenim spatne dychani

Nejlepší odpověď
www

Ptej se, ale lékaře. Zde žádný není a pokud by i byl, musí tě vyšetřit, teprve pak ti řekne původ i způsob léčby.
P.S: totéž platí i pro tvoji předchozí otázku.

Další odpovědi
Funna

viz má předešlá odpověď…MŮŽE TO BÝT COKOLIV…tady ti nikdo neporadí…zvlášť když napíšeš „bolí mě nohy“…třeba máš ucpané žíly, nebo křečové žíly, nebo cukrovku, nebojen namožené svaly…co chceš slyšet?…prostě jdi k lékaři…

anonym

Kde tě bolí, bolí tě od hyždí až dolu, nebo jen na konkrétním místě?
Mě bolí kvůli páteři, šlehá mi to do jedné nohy, nevím, kolik ti je, zkus to kouření vynechat, nebo aspoň omezit, zlus plavání, je na to ideální čas, nohám se uleví, budeš jako rybička, hodně pij, cvič,hýbej se, když tě moc bolí, opři si je o zeď, nebo je hoď na stůl, zkus to, třeba to trochu pomůže, v tomhle teple někomu nohy i otékají, chlaď si je

ladaadal

Důvod tady nezjistíme, ale když vezmeš kladívko a pořádně se bacíš do palce levé ruky, zaručeně na nějaké pobolívání nohou na pár hodin zapomeneš.

anonym

No to je snad jasný, že si zajde k lékaři, ale otázku může dát, jakou chce, ne?