Lucule13

Chci se zeptat neznáte nějaké super horory?

hodně strašidelný…

Nejlepší odpověď
iwetax

Líbil se mi Kruh , jenže ten asi znáš.

Další odpovědi
HOMER

Viděl jsem japonský film který měl podobné efekty jako např. kruh,ale byl asi pětkrát děsivější,bohužel si nepamatuju jak se jmenoval,ale můžu doporučit tři podobný,jmenují se: Zmeškaný hovor,Oko,Nenávist
Pak bych ještě doporučil horor(spíš takový triler na uklidnění)který jsem nedávno viděl a celkem se mi líbil:
http://filmy.ki­notip.cz/carrie-2002/
Doplňuji:
Zrovna stahuju tu Clonu,pak jsem ještě našel(protože jsem dostal na nějaký ten horor docela chuť)Kairo a Macabre,tak jsem zvědavý.jo a ještě bych doporučil např. Pokoj 1408,nebo Hrůza v Konektikatu..

iceT

Clona-japonský film,Temná voda-taky Japonsko,je i americká verze,ale japonská je o dost lepší-ono dost japonských hororů stojí za zhlédnutí…já se nejvíc bojím právě u nich.
Doplňuji:
Tak jsem si ještě vzopmněla na Woodoo-umění ďábla 1,2

olda12

horor je co se u nás děje,ale super to není a ani to nikdo nenatočil

led

Netreba žiadny umelý, falošný strachofilm. Stačí realita, tú žiadny film nenahradí.
Je to jednoduché.
Zavrite si oči.
Pustite hudbu, najlepšie nejakú tvrdú prebasovanú.
Poriadne nahlas!
A teraz začnite rozmýšľať o svetlej búdúcnosti, kde zohnať prácu a peniaze na nakŕmenie rodiny.

Zaručene po skončení hudby sa pomaly vráťte do reality. Aj tak budete spotená a na pokraji kolapsu.

slipknotak

Silent Hill !!

HOMER

http://filmy.ki­notip.cz/?s=Zme%C­5%A1kan%C3%BD+ho­vor

Opravdu děsivé,tak do toho a hlavně si předem vypněte telefony!