celie

Chci se zeptat,mám možnost jít ke kartářce.Má někdo s tím zkušenost.

Doplňuji:
Mě to nic nestojí dala mi to kamarádka

Nejlepší odpověď
briketka10

radši si kup něco na sebe :))
Doplňuji:
tak si jdi a boj se víc o svůj
osud než teď, mě to taky nic
nestojí..já na ně nevěřím ..

Další odpovědi
Orange

Jestli si chceš přidělat starosti a přispět na živobytí těmto podlaným šarlatánům, tak prosím… Fakt si radši kup něco na sebe a nenechávej vydělávat ostatní na naivitě.

Braník

možnost tu je kdykoliv,já osobně tu zkušenost mám,někdy se člověk i podiví nad tím co ty karty umí povědět,život tím ale nezměníš

Rocker

Hlavně jí nevěř,jsou to podvodnice.

Hlada

Mám osobní zkušenost. Před lety jsem byl u známé české kartářky. Bez jakéhokoli přípravného hovoru dokázala vyčíst pravdivě velice detailní události z minulosti. Předpovědi do budoucna se ale prakticky vyhnula. Můj závěr je takový, že se rozhodně nejedná o podvod. Dobrá katrářka umí přečíst „RAM“ mozku. Myslím ale, že budoucnost odhadují empiricky, na základě šablon, podobně jako psychologové.

salinečka

Hele rači svou budoucnost neznat bůh ví co by ti řekla

hippeace

tak pokud je to zadarmo proč ne? ona ti přeci řekne jen to na co se zeptáš ne? na co nebdeš připravená na to se nezeptáš vyřešeno ;) PS: vyzjisti si nejdříve od ní jestli zná tvoji minulost

NemamSlov

na tuto temu som sa uz vyjadroval o vesteny buducnosti a o osude ludi, je lepsie ked clovek niektore veci nevie, nechces predsa zit v strachu ze napr zajtra ta prejde auto alebo nieco horsie radsej o tom nevediet a uzivat si zivot na plno…aj tak svoj osud nezmenis co sa ma stat nech sa stane :)

briketka10

gagaga,
jak to víš ?? že tam jedna bydlí ??
tys tam bylá ??

gagaga

nebyla .. :) ta by me urcite " vyvestila " dve dcery a jeste dalsi moje tehotensvti :)

briketka10

já myslela, že máš dva syny :))
nebo néé..

gagaga

ja mam dva syny ..!! :)
a prave proto si myslim, ze nase " znama " kartarka, ke ktere chodi i Hlada … :) by me ale vyvestila, ze mam dve dcery ..

briketka10

a ještě schováváš bolaka,
proto tu není žejó :))

gagaga

:) vedma ale vyvestila , ze je bolak zjentek .. a ja vim i bez karet , ze to tak neni .. :)

briketka10

já to vím taky chá chá zasmál se Hurvajs :))

gagaga

Doufam jen, ze ne do Turnova ! :)
gagaga

Andělé

My dnes okolo Turnova jeli,mám tam tetu…:-D
…pěkně nespravedlivý,všude svítilo sluníčko,teplo,i v Mla­dé Boleslavy a jak jsme se vraceli a přijížděli do Liberce,hned zima,mrholilo…:-((
Všichni hamtaj slunce jen pro sebe a na sever už nezbyde!!!
:))

Damiana

😁