Jan Poul

Chci se zeptat má smysl snažit se o holku která je o 4 roky starší než já? Me je 18 a ji 22. Líbí se mi ale jak na ní?

Odpovědi
Disraeli

Smysl to má, pokud o ní skutečně stojíš a pokud jsou vhodné okolnosti (čímž myslím zda je volná, zda by o tebe stála, či jste se k sobě alespoň trochu hodili a zda na to – i na ni – máš). To je asi celé.

Při čtyřletém rozdílů bych neviděl nějak apokalyptický problém, ani když je ona ta starší… Při dnešní mentalitě, míře rozvodovosti a problematických vztazích spolu stejně nejspíš nebudete ani do jejích třiceti (a nemusíš se bát, že bude stará a nepřitažlivá dřív než ty :D). ;) Tak wo co go. Žít můžeš přítomností.
A kdyby vám to přece jen vyšlo tak co, taky žádná prohra, ne? Úspěšně vybudujete vztah a 4letý rozdíl nebude žádná hrůza.
Když už teď váháš, tak si můžeš rovnou najít mladší, nebo blbější/povolnější. Otázkou je, jak už jsem psal, jak moc o ni stojíš.

Filip84

To jsme se toho dozvěděli … 😅

Věk je jenom číslo. Jasné, já to chápu, že když je někomu 10 a pokukuje po 14-ti leté „frajerce“, že asi velice moc šanci mít nebude, ale když je někomu 76 a pokukuje po 80-ti letý „frajerce“, tak většinou žádný problém.

V Tvým věku je to tak někde mezi: někdo vypadá v 18-ti, že bys mu dal z fleku lístek do 15-ti let, někdo, pomalu, na 25. Někdo je na tom v 18-ti mentálně, jako by mu bylo 10, někdo, jako by mu bylo 30.

Taky každý je orientován, co do preferencí osob k seznámení blíže intimnímu, poněkud jinak: třeba může být frajerka na holky. Nebo na výfuky od Tatry 613, co já vím – říkám, máme „hodně“ informací! 🤦🏽‍♀️🙄

Je spíše pravidlem, že holky v tomhle věku spíše preferují chlapce vyššího věku, než mají samy, ale pravidla jsou od toho, aby se porušovala, no a jsou i výjimky, co pravidla potvrzují. Opět: víme úplný hovno! 🙃

Já si vždycky, při podobně „ynteligentních“ dotazech, vzpomenu na dvě věci: na některej ten díl kameňáku, jak je tam ta jakože škaredá holka, co pak dělá u městský tajný policie MěStaPo, a jak se toho mladýho ptá, jak to ten gorilí samec pozná, když chce gorila souložit. A on říká, že neví, že to asi, nějak, vycejtí. A ona se ho ptá, jestli má rýmu. 🤷🏽‍♀️

A pak si vzpomenu na holku, ono už je to hodně let, co se mi ani nějak moc nelíbila, vlastně vůbec se mi nelíbila 😅, ani jsme se, tehdy, neměli moc o čem bavit, ale chtěla, byla vlezlá, ale správným, roztomilým, způsobem, no a hodnoceno zpětně, a s nadhledem, ty rozdíly ničemu nevadily: večer je tma, takže je relativně jedno, jestli se ti líbí, nebo nelíbí, no a s kládou v hubě toho moc nenavykládá. Takže záleží i na tom, jakými aktivitami budete trávit společnej čas, že jo! 😅

Jak už Ti napsal Disraeli: rekognoskuj terrain, tak jako kolem, jestli je vůbec na chlapy, jestli už nějakýho nemá, nebo třeba, případně, kolik bylo jejímu bejvalýmu, no a jaký to byl typ, jako jestli tak nějak zhruba odpovídáš, nebo tak něco. A pak to zkus vycejtit – jako ten gorilí samec. 👌😎

V tomto Ti, asi, blížeji, a tady, nikdo moc neporadí – hlavně, když poskytneš tolik hodnotných a hlubokých informací! 🙃🤷🏽‍♀️

Kelt

Smysl to má, když se ti líbí.