kuchta

chci se zeptat jak se dává paměťovka do mobilu

ja mam totiž samsung D900 a mě tam nejde zandat úplně tak aby to cvaklo a abych si na ni mohl přendat data z mobilu na pamťovku
za odpověď předem děkuji

Nejlepší odpověď
P.T.

Kdyby výrobci přestali dělat návody na všechno, to by bylo peněz ušetřených! Práce by ale s takovýma lidma bylo stejně…

Další odpovědi
Ar

Pokud tam dáváte správnou memory kartu Micro SD tak tam musí normálně jít. Mrkněte se na krtu a hlavně jestli ji tam nedáváte „vhůru nohama“

elektrikář

Jsou čtyři možnosti jak jí tam zastrčit musíš je postupně vyskoušet, nebo zajít do krámu ať ti jí tam zandá pan prodavač.Ps každý není dospělý záleží kolik je slečně let, berte na to ohled.