Miniem

Paměťovka do mobilu

Mám dotykový mobil- Samsung GT-S5230. Koupila jsem si 8GB(Kingston micro SDHC 8GB) paměťovku do toho mobilu, správně jsem ji tam vložila, nahoře obrázek malé pam.karty mám, formátovala jsem to, ale nic se nestalo a paměť se nezvěčila Udělala jsem něco špatně, nebo jsem něco zapomněla udělat? Za radu budu vděčná!

Odpovědi
anonym

Oni si většinou berou na provoz 1 – 2 GB, tak že se nediv 🙂 Můj hdd který má mít 1 TB taky nemá 1 TB ale 995 GB.

Bedy

No tenhle ťamťung by měl podporovat karty až do velikosti 8GB tuším. takže tam bych problém snad ani neviděl.
Zkoušela jste na ni něco zkopírovat?
On tenhle ťamťung má vnitřní paměť nějakých 50MB, takže se tam toho mnoho nevejde. Karta paměť nezvětší, ta „vytvoří“ druhou. Takže zkuste tam něco z paměti telefonu něco překopírovat.

kdyžtak to odneste někomu do servisu, protože na dálku se hůř radí a člověk když to vidí přímo před očima, tak je to o něčem jiném.

P.S.: Pokud je ten mobil v záruce, tak se ho radši zbavte, protože ze zkušeností můžu říct, že je to jeden z nejhorších dotykáčů, co mi kdy v ruce přistál.

anonym

GT-S5230 je zrovna ten vubec nehlopejsi dotykovy telefon jaky na trhu existuje, … vubec by me neprekvapilo kdyby nepodporoval tak velkou kapacitu a umel pracovat nanejvys se 2GB kartami … priste to chce vybirat lepe treba pomoci radce www.lepsitelefon.cz ktery umi najit za cenu treba jen o 1000 vyssi technicky daleko lepsi telefon