Rokio

Chcete vědět, kde jsem celý měsíc byl? Zde je moje odpověď.

V blázinci, ani v base jsem nebyl. Uzavřel jsem dohodu, že měsíc budu abstinovat od Odpovědi.cz. Navštěvoval jsem jiné webové stránky, staral se o zvířata a rodinu a také jsem chodil do práce.

Odpovědi
Kelt

Vidíš, dokázal jsi to. Nevím, zda jsi v to věřil v okamžiku, kdy ses to rozhodl přerušit. Nejcennější je vítězství nad sebou samým. A protože nevstoupíš dvakrát do stejné řeky, tak někteří očekávají, že je zde jiný Rokio. A další si myslí, že to bude ten samý.

iceT

Ale co jsi tu nebyl, jsi v otázkách zase dohnal, tak o co jde?