mily

Chcete někdy něco víc?

napadlo vás někdy třeba,že kdybyste se nevdala/neoženil mohl/a jste zažit víc.Mohl/a jste cestovat atd.Nelitujete toho

Nejlepší odpověď
kropitko

Nikdy jsem ničeho nelitovalaa doufám,že litovat ani nikdy nebudu,vše co jsem v životě udělala,ať už dobře nebo špatně,tak jsem to byla já kdo to udělal a přeci nejde abych toho litovala,?

Další odpovědi
Miroslavst

Nelituji toho do dnešního večera. dnes večer už ano.
Začalo to tak, že jsme se při společné večeři modlili a odříkávali otčenáš. Když jsme došli k „a zbav nás všeho zlého“, podíval jsem se na ženu.
Na jedno oko nevidím, dva zuby vyražený a už si asi nikdy neza.....
Takže jak mám odpovědět, jestli lituji nebo ne?

dudu

Nechci ani pomyslet, že bych se před léty šťastně neoženil/nevdal, neměli dvě dcery a nyní čtyři vnoučata. Měl jsem v rodině bezdětného bratrance a strýce starého mládence a mohu jen konstatovat, že bych s nimi nikdy neměnil. A pokud jde o cestování, tak s dětmi jsme procestovali celou republiku, později už jen s drahou tříčtvrtinou máme prošmejděnu téměř celou Evropu, no a letos se chystáme do Afriky. Takže litovat něčeho, to ani náhodou.

panenka

Vše co jsem si v životě přála ( zdravé děti,hodného manžela,mít svůj dům)to vše se mi vyplnilo takže já nelituji ničeho.

Michal

Lituji toho,že jsem se nevěnoval více jazykům(anglič­tina),povinná byla ruština.

Pirate_of_D1

Chci vždy něco méně než mají ostatní. Bohužel svou zvědavostí docílím opaku. Zatím jsem svobodný a necestuji – surfuji na vlnách netu. Lituji volného času kterým nikoho neobohacuji. Jsem Husákovo dítě.

Jahoda

Vdaná zatím nejsem, ale v co nejbližší době to plánujeme. Už teď vím, že litovat nebudu. Mám super muže a mým snem vždy bylo mít rodinku, která bude zdravá a šťastná. Až děti budou větší, budeme klidně cestovat a kochat se světem 🙂 Takže já litovat nebudu. Už teď jsem se svým mužem velmi šťastná a svatbou to pěkně zpečetíme 🙂 Rozhodně litovat nebudu!! 🙂

ReHu

Vždyť přece můj partner mi např.v cestování nebrání… Ani v ničem jiném. A třeba s ním to je i lepší.....a bez něj můžu také.
Možná je i větší výběr > můžu s ním , nebo i bez 🙂.
Mám za to, že to je vždy o tom, co kdo chce. Každý ma jiné priority.