zjentek

Chce mi snad někdo tvrdit, že tenhle chlap nemá charakter?

Pokud ano, tak ať se mu nejdříve podívá do výrazu>>>https:/­/www.youtube.com/shor­ts/qgb7OPFeRCw

Nejlepší odpověď
led

Tenhle chlap na videu v odkaze, má charakter.
Svoje bližšie hodnotenie jeho charakteru nevkladám, nechám možnosť vyjadriť sa odborníkom a pseudoodborníkom.

dodatok: Na rozdiel od mnohých vrcholných štátnych predstaviteľov vo svete, vie presne, čo a prečo robí.

Další odpovědi
Ametyst

Západosvětové politicko- novinářské mínění z něj dělá monstrum, kvůli jeho “speciální operaci”. Přitom USA vyhlásily někomu válku naposledy v roce 1942. Od té doby dělají po světě krize, operace a akce. Dvojí metr jako řemen. 🙂

Petr Fejdjey

No za mě to uplný sympaťák není :)

zjentek

Led, natvrdo to normálně napiště, nestyďte se. Nemyslete, že na vašem názoru zas AŽ TAK záleží. 🤪

led

To nie zo skromnosti, ale nechcem si privlastňovať slová iných skôr, než ich vyjadria. Boli by „smutní“ (tí odborníci a pseudoodborníci), že som si dovolila ich predbehnúť.

Ametyst

🙂 Jak říkám, kecat si můžeme, co chceme, ale nezměníme tím nic.

led

auuuu, Ametyst, uderila ste kliniec po hlavičke „Jak říkám, kecat si můžeme, co chceme, ale nezměníme tím nic.“