Vitek04

Chce Angela Merkelová zničit Evropu imigrací?

?_?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ne

Ne, politiku nedělá pouze jeden politik. Éra A. Merkel je érou prosperity a dlouho relativní bezpečnosti a míru. Dnes je tu další výzva, která by nastala i bez německé kancléřky. Pravda, že bych u konzervativců očekával v otázce migrace přísnější názor.

Kancléřka Merkel je pro mě velkým státníkem, který přes nástrahy dokázal velmi dobře čelit výzvám. Měla kvalitní učitele (Kohl) a to, že sestavovala čtyřikrát kabinet, je známkou dobré práce. I ona se dopustila chyb, nicméně vždy byla otevřená dialogu a hlavně, v politice postupovala postupně, je tedy průhledným politikem a to je plus.

Další odpovědi
Drap

Ne

Určitě ne. Už se jí to totiž povedlo.

anonym

Ne

ne, ale je to obvyklé téma všemožných proruských fake-news zdrojů, které se Evropu skutečně poškodit snaží 🙂

da ny

Ne

Vždyť si již nasypala popel na hlavu, že přísun možných pracovních sil byl nešťastně zvolen.

ElonMusk

Ne

Na základě čeho tak usuzujete?
To spíše Miloš Zeman, ten do ČR tahal muslimy ještě předtím, než to bylo cool.

Kryšpín

Ne

Určitě ne, ovšem od některých států by bylo vhodné odčinit co bylo prováděno v Africe a pomoci migrantům.
Německo trochu zasahuje do dějin a i do moderní Evropy. Konference v Berlíně 1884–85, porcování Afriky za účelem vykořistˇování a otroctví.
Dále slavný rodák filosof Karl Marx a jeho iluze o komunismu.
Napadení Belgie v roce 1914.
Dopravení soudruha Lenina za pomocí tajných služeb Švýcarska a Německa v roce 1917 do Ruska, kde později soudruh Stalin dovedl komunismus k dokonalosti a dopravil dále do Evropy.
Druhá světová válka.
A nýní v EU mají v Parlamentu100 členů tudíž též velký vliv na politiku Evropy po vypadnutí Anglie.
Ovšem je to lepší v týdnu proběhla v Berlíně konference Hertie School of Governance mladých nadějných politiků hlavně ohledně změny klimatu a záchrany planety.