Gus_Fring

Četli jste někdy nějakou bondovku?

V jakémkoliv jazyce od jakéhokoliv autora (po smrti Fleminga jich pár vzniklo).
Líbila se vám kniha? Jaká to byla? Napište o tom prosím něco.

Nejlepší odpověď
Kelt

Tak jsem četl Doktor No, to bylo v češtině. No a když jsem ten film viděl, tak mi mnohé došlo. Pak mám ještě Diamaty jsou věčné, kterou mám v madarštině. Koupil jsem si to v Budapešti. Zrovna to měli v jednom antikvariátě. Snad se do toho někdy dám.

Další odpovědi
Arne1

Kdysi jsem četl Doktor No, vycházelo to tenkrát na pokračování v novinách (podle toho se dá odvodit ve kterém to bylo roce).

PepasAvalonu

Zatím nečetl, ale mám doma Goldfingera.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Gus_Fring

A byl Dr. No (kniha) dobrá? Často jsem slyšel, že u bondovek jsou knihy oproti filmům nudné.