Četli jste „Gulliverovy cesty“?

Váš názor? Líbilo se?

Nejlepší odpověď
kropitko

Abych pravdu řekla,nejsem si jistá,zda jsem je vůbec dočetla. Ale určitě jsem to viděla zfilmované,,tak jsem si mezeru ve vzdělání zalátala,,,

Ano děj se mi líbil,myslím,že by se dalo napsat něco podobného o našich politicích,myslím že by se mohli poznat,,,

Další odpovědi
annas

Četla, i když už je to dost dávno. Viděla rovněž televizní zpracování a poslouchala i rozhlasovou četbu.
Satirický obraz tehdejší společnosti, místy humor, vypravování o vlastní zemi, zážitky, o nichž se nám může jen zdát.
Doplňuji:
Pobyt na ostrovech, obraz neskutečného světa, magie, ironie.

Arni

Abych pravdu řekl, když se mi dostala poprvé do ruky – to mi bylo nějakých 12 let – tak jsem u ní nevydržel. Ale později jsem si ji vychutnal.
Je to zajímavý román. Gulliverovy příběhy … ostrov Liliputů … a jeho putování … prostě obdivuji autora Jonathana Swifta a jeho fantazii.