terry

Četl jste někdo nějakou knížku od Sim. Monyové?

Já ne.

Nejlepší odpověď
Damiana

Ano – Srdceboly. Bylo to, bohužel nevyslyšené volání o pomoc.

Další odpovědi
hanulka11

Ano skoro všechny ,měla jsem je půjčené z knihovny …to jsem ani netušila, že v nich hlavně popisuje svůj život

alexandra

Já četla úplně všechny a taky je mám doma.A ta úplně poslední,kterou jsem četla před její smrtí mě úplně šokovala,protože v ní popisovala svůj život.Doporučovala bych je všem přečíst.Čtou se jedním dechem,a všechny mé kamarádky,které nečtou,a tvrdily mi,že ani nebudou,tak když jsem jim jednu půjčila,tak chtěly všechny další.

fablen

Od Monyové jsem si přečetla ze zvědavosti jen jednu knihu (Matka v krizi), ale více jich číst určitě nebudu. Není to vůbec žánr knih, které mám ráda.

Nicméně se nedá upřít, že autorka byla velmi inteligentní a chápu, že její knížky jsou mezi ženami oblíbené. Nic mi ale neříkají, kniha mě musí něčím oslovit, něco předat. Tato kniha byla jak scénář telenovely… Tolik jen můj názor.
Doplňuji:
Mezi CZ spisovatelkami jsou i lepší (třeba Michaela Klevisová, Naďa Horáková atd.)

kapka

Nečetla, ale vím o koho se jedná. Myslím, že i na její knihy přijde řada.