Adula.57

Četl jste někdo knihu Motýlek od Henriho Charrièrea?

Dobrý den, četl jste někdo tuhle knihu? Proč podle vás pořád utíkal? Protože tvrdil že je nevinný, nebo protože se nesmířil s trestem? A proč když roku 1945 uprchl, tak už ho neuvěznili a dokonce ho uznali za právoplatného občana?
Doplňuji:
A nepamatujete si kolik měl celkem pokusů o útěk?

Nejlepší odpověď
Drap

Četl. Chtěl být volný.

Další odpovědi
jirkajirka

Motýlek,Hlava 22,Vystěhovalci to byli knížky na které se v 80rokách stály fronty před knihkupectvím

anonym

Ano,četla.Tehdy šla z ruky do ruky.Film byl také skvělý.Nevím,,kolik těch útěků bylo.Píší na netu,že snad sedm,osmý úspěšný.

Emefej

Ano četl. Utíkal asi proto, že nechtěl být zavřený.