Nikča

Cestovní pojištění

Potřebovala bych poradit s pojištěním, protože jsem naprosto ztracená v té šílené záplavě nabízených pojištění. Vyrážím na (necelý) rok do zahraničí, ne však na jedno místo → Skotsko, Švédsko, Německo, USA, Nový Zéland, Austrálie, JAR. Potřebovala bych aby pojištění tak obsahovalo pojištění proti zpoždění/zkrá­cení/zrušení cesty a nebyla nutnost se po určitém počtu dní vracet zpět do ČR.
Všem děkuji za pomoc!

Nejlepší odpověď
tom004

Mohu,Ti,jenom doporučit,kon­zultaci,na pojišťovně,třeba ČP.Takováto pojistka,chce opravdu,odbor­níka.Měj,se hezky,na cestách.

Další odpovědi
ARIS

To je hodně zemí, to chce navštívit nějakou pojišťovnu a nebo finančního poradce. Já vím jen to, že pojišťovny dělají rozdíl při cestování po evropě a při cestách do jiných zemí. Pokud víte přesná data kdy ve které zemi budete, možná se bude dát vše pojistit naráz (i když asi na více pojistkách). Asi bude pojišťovnu zajímat zda jedete soukromně a nebo s nějakou cestovkou …
Vidím to na návštěvu pojišťovny. Můj poradce mi dělal pojištění, ale to jsem cestoval jen do Itálie na tři týdny. Ale zeptat se jej můžete: www.smsporadce­.ic.cz
Mnoho zdaru na cestách

anonym

Sestavi vam to individualne . Ja se nechavam pojistovat pres Vseobecnou zdravotni pojistovnu. Muzete se pojistit na nemoci , urazy , kradez zavazadel … pojistit se muzete pozdeji i z internetu. Pani vam da kontakt na jejich stranky a z uctu se vam pak penize ztrhnou. ( v pripade prodlouzeni pobytu ). Hodne stesti a v poradku se nam vratte. 🙂 -iv-

petr.neuman

Podívejte se na webovou stránku http://www.klik­pojisteni.cz/ces­tovni-pojisteni/ naleznete tam pojištění dle vašich představ.

Nikča

S lety by nebyl problem, ale budeme cestovat take casto autobusy a vlaky atp. navíc v mezinárodní skupině, kde toto pojištění vyžadují. Uf, no uvidíme co nakonec vymyslím :)

Nikča

Nedávno jsem se byla informovat v mé pojišťovně (OZP) a paní mi tvrdila, že nikdy neslyšela o pojištění zpoždění letu/vlaku/busu… Proto už začínám být celkem zoufalá..

anonym

Pokud se zpozdi let , nabidnou vam dalsi , nasledujici. Ja obcas letam v zime a let jsem mela uz 2 krat az na druhy den odlozeny kvuli snehove kalamite. Jednou kvuli pristani v Praze a jednou kvuli odletu ze zahranici , kde take chumelilo a bylo naledi na plose…